• Telefón
  • E-mail
  •  
  •  
  •  
  •  

Čerstvá recenzia na našu spoločnosť.

Nové recenzie reálneho priebehu spolupráce so zákazníkmi nás vždy nesmierne potešia. Spätná väzba je pre nás dôležitá a vážime si každý jeden názor. Ďakujeme Matej a Saška!

"Chlapci su nie len šikovní ale ešte sú aj pekní a stavaní! Susedky v lete keď sa robilo chodili okolo jak boli do pol pása a sixpacky von. A tak to pokračovalo. Ponuka cenová fér , nie najnižšia ale prístup a to že sa praktcky šlo pred plánovanými termínmi veľmi pomohlo jednak z hľadiska finančného menežmentu a toho že som si to pivo na terase otvoril skôr jak som čakal. Susedia chválili chlapcov že sú slušní a že si vždy posebe všetko pekne poupratovali. Žiadne porozfúkané polystyrény…. Na to zabudni.

V podnikaní je to tak že dobrá firma zostáva dobrou aj v krízovej situácii alebo pri riešení nečakaných vecí. Totiž stavať kvalitný dom je proces na seba nadvezujúcich vecí. Je jasné že nedá sa všetko vždy urobiť bez problému. Napríklad z nejakého dôvodu prišli užšie vchodové dvere a žiadne vykrúcanie sa nekonalo. Totiž také dvere niesú lacná vec. Pán Ďurica hneď vyriešil ani sa nebrblalo ani nešpekulovalo.
Je to delo že dnes vie komplexne zodpovedne vykonať niekto takto 100 percentnú prácu. Viete jak im lezeme na nervy? Tými otázkami? Že akej farby je sivý chodník a prečo tehla je oranžová? A oni trpezlivo priateľsky.
Nejak takto si predstavujem ľudí s ktorými chcem robiť.
Mladí, nemudrujú, nemotajú ti hlavu.
Ne nadarmo stavajú na ulici ďalšie 4 kusy. Na stavanie v rakúsku rozhodne najlepšia voľba.
A tie sixpacky."

► Späť do denníka

Čerstvá recenzia na našu spoločnosť.

Zaujíma vás, ako vyzerá náš deň, alebo čo obnáša naša práca? Nie je to len čas strávený v kancelárií pri administratíve, projektovaní, manažovaní a konzultáciách s klientami, ale aj pravidelné kontroly našich aktuálnych stavieb a dohliadanie na to, aby každá časť procesu prebiehala hladko a bez problémov. Zakladáme si na pravidelnej komunikácií, hodnotách, dôvere a dôslednosti, ktorú do každého dňa vkladáme. Touto cestou vám chceme priblížiť naše aktivity, aby ste mohli nahliadnúť do nášho D-Techbau sveta.1 2 3 4 5 >

Vždy čerstvé informácie.

.

Zaujíma vás, ako vyzerá náš deň, alebo čo obnáša naša práca? Nie je to len čas strávený v kancelárií pri administratíve, projektovaní, manažovaní a konzultáciách s klientami, ale aj pravidelné kontroly našich aktuálnych stavieb a dohliadanie na to, aby každá časť procesu prebiehala hladko a bez problémov. Zakladáme si na pravidelnej komunikácií, hodnotách, dôvere a dôslednosti, ktorú do každého dňa vkladáme. Touto cestou vám chceme priblížiť naše aktivity, aby ste mohli nahliadnúť do nášho D-Techbau sveta. 

     

Čítajte všetky aktuality