• Telefón
  • E-mail
  •  
  •  
  •  
  •  

Projekt domu v Rakúsku

Spoločne sa v ľahučkom a ladnom kroku vyberieme na cestu naplniť vašu túžbu po novom bývaní v Rakúsku. Viete a cítite, že sme vašim verným a spoľahlivým sprievodcom v krásnej a rozmanitej ríši stavieb, projektov a dizajnu. Odviažte sa, buďte kreatívni, ale praktickí. Prenášame vaše myšlienky a pocity do jedinečného diela. Ste autormi a našou inšpiráciou.

Štúdia a koncept rodinného domu pre Rakúsko

Štúdia a koncept rodinného domu pre Rakúsko.

Počiatkom je myšlienka, základom je predstava. Vaša. Našou úlohou je zachytiť informácie, kreatívne ich spracovať a predniesť vám unikátne dielo vašej fantázie v hmotnom obraze. Nasledujú citlivé úpravy podľa vašich postrehov a želaní. Vieme o limitoch. Preto starostlivo dbáme, aby koncept spĺňal nie len dizajnové, priestorové, orientačné a praktické požiadavky, ale aj regulatívne podmienky vášho pozemku a zároveň profesionálne zohľadňujeme možnosti vašej "peňaženky". Nakreslíme vám to?

Einreichplan a dokumentácia pre stavebné povolenie v Rakúsku.

Einreichplan a dokumentácia pre stavebné povolenie v Rakúsku.

Po spoločnej kreatívnej tvorivosti kontrolovane postúpime k formálnej stránke vzhľadu projektovej dokumentácie pre Rakúsko. Einreichplan a súčasť kompletnej dokumentácie pre získanie stavebného povolenia v Rakúsku, má svoje stanovené pravidlá a špecifiká. Poznáme, komunikujeme a pripravíme na odovzdanie kompletnú dokumentáciu, ktorá poteší prísne oči každého miestneho špecialistu a schvaľovateľa správnosti regulatívnych požiadaviek projektovej dokumentácie pre vydanie stavebného povolenia v Rakúsku.

Einreichplan - Projektová dokumentácia pre Rakúsko, RD VAN24 Hainburg an der Donau

Einreichplan - Projektová dokumentácia pre Rakúsko, RD VAN24 Hainburg an der Donau

Einreichplan - Projekt stavby domu v Rakúsku DUR23, Zurndorf

Einreichplan - Projektová dokumentácia pre Rakúsko, RD DUR23, Zurndorf

Einreichplan - Projekt stavby domu v Rakúsku VAN24, Hainburg an der Donau

Einreichplan - Projektová dokumentácia pre Rakúsko, RD HAL23, Pama

Realizačná dokumentácia pre Rakúsko

3D realizačná dokumentácia pre Rakúsko.

Statika pre Rakúsko

Statika pre Rakúsko.

Vždy čerstvé informácie.

.

Zaujíma vás, ako vyzerá náš deň, alebo čo obnáša naša práca? Nie je to len čas strávený v kancelárií pri administratíve, projektovaní, manažovaní a konzultáciách s klientami, ale aj pravidelné kontroly našich aktuálnych stavieb a dohliadanie na to, aby každá časť procesu prebiehala hladko a bez problémov. Zakladáme si na pravidelnej komunikácií, hodnotách, dôvere a dôslednosti, ktorú do každého dňa vkladáme. Touto cestou vám chceme priblížiť naše aktivity, aby ste mohli nahliadnúť do nášho D-Techbau sveta. 

     

Čítajte všetky aktuality